Визначимо, скільки часу водієві знадобилося, щоб подолати такий шлях. 700 км : 70 км/год = 10:00.Jan 2, 2022

t = 600 : 60 = 10 (годин) – автомобіль проїхав шлях 600 км.

T = 100 ÷ 70 = 1,4 год. Це означає, що потрібно 1 година 40 хвилинщоб автомобіль доїхав 100 кілометр дороги. Відповідь: 1 година 40 хвилин.

Відповідь: 15 год витратить автомобіль.