Відповідь: 75 грам води.
Відповідь: Маса розчину CH3COOH становить 6,7г.
Тоді маса нового розчину дорівнює 600 + х г, а маса солі у ньому становить 10% маси розчину. Отримуємо рівняння: 0,1*(600 + х) = 90; 600 + х = 900; х = 300.
Відповідь: 75 грам води.
Відповідь: Маса розчину CH3COOH становить 6,7г.
Тоді маса нового розчину дорівнює 600 + х г, а маса солі у ньому становить 10% маси розчину. Отримуємо рівняння: 0,1*(600 + х) = 90; 600 + х = 900; х = 300.