1 моль (1 М) води = 6.1023 молекул Н2О, 1 моль (1 М) заліза = 6.1023 атомів Fe, 1 моль (1 М) хлору = 6.1023 молекул Cl2, 1 моль (1 М) іонів хлору Cl– = 6.1023 іонів Cl–.
Значення одного моля визначається через число Авогадро, один моль – кількість речовини, що містить 6,022 140 76⋅1023 частинок (атомів, молекул, іонів, електронів або інших об'єктів).
Відповідь: У 1 г заліза повинно міститися 107,8*1020 атомів.
N = n * Na. Де N – це число молекул. n – це кількість речовини.