N = n * Na. Де N – це число молекул. n – це кількість речовини.

1000 г Н2О містить N молекул. N (H2O) = 1000 · 6,02 · 1023 / 18 = 3,35 · 1025. Відповідь: в 1 л води міститься 3,35 · 1025 молекул.

визнач число молекул в воді кількістю \(10\) моль. Підставимо кількість води у формулу: N (H 2 O) = n (H 2 O) ⋅ N a = 10 ⋅ 6,02 ⋅ 10 23 = 60, 2 ⋅ 10 23 молекул. Відповідь: воді кількістю \(10\) моль міститься 60, 2 ⋅ 10 23 молекул.